Ariana to firma produkująca płytki gresowe o długiej historii, sięgającej roku 1967, kiedy to została założona w prowincji Reggio Emilia jako fabryka pakowania płytek. Od tego czasu przeszła długą drogę, początkowo zajmując się ceramicznymi powłokami typu "red-body", by wkrótce stać się firmą uznawaną za lidera w segmencie płytek o średnim i wysokim poziomie jakości. Warto zaznaczyć, że firma ta odniosła znaczący sukces dzięki współpracy z renomowanym projektantem Pierre'em Cardin, który podpisał wiele udanych kolekcji ceramicznych w latach 80. i 90. XX wieku.

W 2000 roku firma Ariana została przejęta przez ABK Group, co umożliwiło dalszy rozwój i umocnienie jej pozycji na rynku dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii produkcji oraz prestiżowym kolekcjom płytek gresowych, w tym dużym formatom i płytom o rozmiarach sięgających nawet 120x280 cm.

W marcu 2021 roku doszło do przejęcia francuskiej firmy ceramicznej Desvres, założonej w 1863 roku, przez ABK GROUP. Od tego czasu Desvres stało się przedmiotem dużego planu inwestycyjnego, głównie skoncentrowanego na swoim historycznym centrum produkcyjnym w Bussois, gdzie wprowadzono nowe rozmiary płytek, w tym wersje extra-grube przeznaczone do brukowania na zewnątrz.

Historie tych dwóch marek połączyły się w roku 2022, tworząc nowy rozdział w świecie ceramiki. Otrzymaliśmy logotyp, w którym litery V i A tworzą rodzaj połączenia między dwiema istniejącymi gamami produktów. Desvres Ariana łączy w sobie francuskie savoir-faire z włoską kreatywnością, aby sprostać coraz bardziej złożonym i zróżnicowanym wymaganiom w dziedzinie "home design". Współczesne inspiracje, takie jak beton, splatają się tu z naturalnymi materiałami, jak drewno, kamień czy marmur, tworząc pełen asortyment obejmujący zarówno standardowe rozmiary, jak i duże płyty, dostępne w różnych wykończeniach powierzchni. To idealne rozwiązanie do projektowania całego systemu domowego, zapewniające płynną kontynuację między wnętrzem a otoczeniem na zewnątrz. Desvres Ariana to synonim innowacji, jakości i elegancji w dziedzinie płytek gresowych.

Desvres Ariana

Płytki gresowe Ariana Nobile Black Taurus 120x280 lux Płytki gresowe Ariana Nobile Black Taurus 120x280 lux
Producent: Desvres Ariana
Cena:

440,00 zł/m2

( 1 szt. = 1 478,40 zł )
Dostępny od ręki
m2
zobacz więcej
Płytki gresowe Ariana Nobile Emerald Green 120x278 lux Płytki gresowe Ariana Nobile Emerald Green 120x278 lux
Producent: Desvres Ariana
Cena:

399,00 zł/m2

( 1 szt. = 1 331,06 zł )

Cena regularna: 440,00 zł

Najniższa cena: 440,00 zł
Dostępny od ręki
m2
zobacz więcej
  • promocja
Nasze marki

Supergres

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl