Włoskie Płytki Ceramiczne: Marki, Które Kształtują Świat Wnętrz
Włoskie Płytki Ceramiczne: Marki, Które Kształtują Świat Wnętrz

Włoscy producenci płytek ceramicznych od długiego czasu nie tylko narzucają standardy jakościowe, ale również są głównymi kreatorami światowych trendów w branży. Coroczne targi płytkarskie Cersaie w Bolonii stają się globalnym wyznacznikiem nowości technologicznych i designu. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z najważniejszych włoskich producentów.

1. Florim: Pionier Nowoczesnego Designu

Florim to pionier, który nie tylko wprowadza innowacje technologiczne, ale także kształtuje współczesne trendy w designie. Jego różnorodne brandy, takie jak Luxury Design, Creative Design, Architectural Design i Contemporary Design, świadczą o wszechstronności i elastyczności marki.

2. Emil Group: Wielowymiarowy Świat Piękna

Emil Group to zbiór marek, takich jak Emil Ceramica, Provenza, Ergon, Viva, Level, które razem tworzą wielowymiarowy świat piękna. Znane z odważnych wzorów i nowatorskich rozwiązań, marki wchodzące w skład Emil Group są doskonałym przykładem włoskiego kunsztu.

3. Grupa Atlas Concorde: Zróżnicowane Style, Jedno Wyzwanie - Perfekcja

Atlas Concorde to grupa, która łączy różnorodne style pod markami m.in. takimi jak Fap Ceramiche, Marca Corona i Supergres. Ich płytki ceramiczne zdobywają uznanie za perfekcyjne połączenie designu i funkcjonalności, obejmując zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzory.

4. Italgraniti: Elegancja i Wyrafinowanie

Italgraniti to marka, która reprezentuje elegancję i wyrafinowanie we włoskich płytkach ceramicznych. Ich produkty charakteryzują się unikalnym designem, starannością wykonania oraz dbałością o detale, co czyni je ulubionymi wśród miłośników estetyki.

Włoscy producenci, tak jak Florim, Emil Group, Grupa Atlas Concorde i Italgraniti, nie tylko dostarczają produkty najwyższej jakości, ale także stanowią źródło inspiracji dla całego świata. Ich wkład w rozwój technologii oraz zdolność do kreowania nowoczesnych i stylowych kolekcji sprawiają, że są niekwestionowanymi liderami na światowej scenie branży ceramicznej. Targi Cersaie w Bolonii stają się areną, na której te marki demonstrują swoją dominację, kształtując tym samym przyszłość designu wnętrz na globalną skalę.

Poznaj ofertę włoskich płytek sklepu internetowego netdom.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl